Зволожувач повітря Ballu UHB-190
- Код товару: 21138
- Модель: UHB-190
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Ballu UHB-190
| Комплектація | |
| Вага | 1.33 кг |
| Витрата води | 350 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 35 дБ |
| Маркування виробника | НС-1115344 |
| Об'єм бака для води | 4 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 35 м² |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 335x230x230 мм |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | Керамічний для води |
| Функції | регулювання продуктивності; ароматизатор; очищення води; відключення за відсутності води; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 11.4 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









