Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7024 (PSG7024/20)
- Код товару: 76512
- Модель: PSG702420
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7024 (PSG7024/20)
| Комплектація | |
| Вага праски | 0.8 кг |
| Вага системи | 3.85 кг |
| Довжина кабелю | 1.65 м |
| Довжина парового шланга | 1.7 м |
| Колір | синій |
| Маркування виробника | PSG7024/20 |
| Об'єм резервуара для води | 1800 мл |
| Покриття робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Потужність парового удару | 480 г/хв |
| Потужність подачі пари | 120 г/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип | з парогенератором |
| Тиск пару | 7.5 бар |
| Функції та можливості | подача пари; вертикальне відпарювання; авторегулювання температури; автоматичне відключення; колектор (контейнер) збору накипу; протикраплинна система; індикатор очищення |
| Час нагріву | 120 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










