Характеристики та опис Philips PerfectCare Aqua Pro Silence GC 9410
- Код товару: 60469
- Модель: GC9405/80
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Характеристики та опис Philips PerfectCare Aqua Pro Silence GC 9410
| Комплектація | |
| Вага праски | 0.8 кг |
| Вага системи | 4.2 кг |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Довжина парового шланга | 1.7 м |
| Колір | бежевий |
| Маркування виробника | GC940560 |
| Об'єм резервуара для води | 2500 мл |
| Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Потужність парового удару | 450 г/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип | з парогенератором |
| Тиск пару | 6.7 бар |
| Функції та можливості | подача пари; вертикальне відпарювання; автоматичне відключення; еко режим; колектор (контейнер) збору накипу |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




