Праска Braun TexStyle 9 SI 9270
- Код товару: 81738
- Модель: SI 9270 WH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Праска Braun TexStyle 9 SI 9270
| Комплектація | |
| Вага праски | 1.6 кг |
| Вага системи | 1.5 кг |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Колір | сірий |
| Об'єм резервуара для води | 330 мл |
| Покриття робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Потужність парового удару | 225 г/хв |
| Потужність подачі пари | 50 г/хв |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип | побутова |
| Функції та можливості | подача пари; вертикальне відпарювання; авторегулювання температури; автоматичне відключення; самоочищення від накипу; протикраплинна система |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






