Твердопаливний котел Roda Brenner Fest BF-04 28 кВт
- Код товару: 62291
- Модель: BF-04
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Твердопаливний котел Roda Brenner Fest BF-04 28 кВт
| Безпека | |
| Системи захисту | перегрів води |
| Інше | |
| Вага | 204 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1013x523x640 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | твердопаливний |
| Площа опалення | 224 м² |
| Розміщення | підлоговий |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення із системи опалення | 2" |
| Підключення труб | |
| Діаметр димохода | 150 мм |
| Камера згоряння | відкрита (димохідний) |
| Теплообмінник | чавунний |
| Споживчі х-ки | |
| Циркуляційний насос | |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | автономна робота |
| Корисна потужність | 28 кВт |
| Макс. t теплоносія | 90 °С |
| Макс. тиск у контурі опалення | 4 бар |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





