Тример для вух та носа Sencor SHP 7411BK
- Код товару: 80200
- Модель: SHP 7411BK
-
1 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Тример для вух та носа Sencor SHP 7411BK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 2 год |
| Час роботи | 120 хв |
| Інше | |
| Вага | 99 г |
| Додатково у комплекті | гребінець; підставка для аксесуарів |
| Комплектація | |
| Довжина стрижки | до 12 мм |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Колір | чорний |
| Матеріал /покриття лез | титанове |
| Основне призначення | багатофункціональна машинка для стрижки |
| Функції та можливості | лазерний покажчик |
| Ширина дод. ножа | 26 мм |
| Ширина ножа | 34 мм |
| Комплектація | |
| Насадки | ніж для стрижки; дод. ніж для стрижки; тример для еспаньйолки; тример для вух та носа; сіткова бритва; бритва для тіла; універсальний гребінь |
| Фіксованих гребенів | 7 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













