Тостер Gorenje WM1400SB
- Код товару: 93588
- Модель: WM1400SB
-
1 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Тостер Gorenje WM1400SB
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Кількість виробів | 9 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | вафельниця (віденські вафлі) |
| Маркування виробника | 743943 |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Потужність | 1400 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 238х376х118 мм |
| Ступенів обсмажування | 5 |
| Тип | тостер |
| Управління | механічне |
| Функції та можливості | індикатор готовності |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















