Тостер Gorenje T2300CLIN
- Код товару: 91766
- Модель: T2300CLIN
-
3 259 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Тостер Gorenje T2300CLIN
| Комплектація | |
| Вага | 2.6 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Кількість виробів | 4 |
| Кількість відділень тостера | 4 |
| Колір | бежевий |
| Маркування виробника | 739544 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Піддон для крихт | + |
| Потужність | 2300 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 209х288х309 мм |
| Ступенів обсмажування | 7 |
| Тип | тостер |
| Управління | механічне |
| Функції та можливості | підігрів; розморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






