Проточний водонагрівач Thermex City 5500
- Код товару: 40122
- Модель: City 5500
- 2 899 грн.
-
2 799 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Проточний водонагрівач Thermex City 5500
| Інше | |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.9x27.2x11.3 см |
| Душова насадка | + |
| Маркування виробника | 211 005 |
| Насадка кран | + |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Розміщення | горизонтальний |
| Тип | проточний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Максимальна тем-ра води | 60 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Подача води | без напору |
| Продуктивність (Δt ~25 °C) | 3.1 л/хв |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву |
| Гарантия | |
Опис
Невеликий за розмірами і порівняно недорогий проточний водонагрівач з розширеною комплектацією, який може послужити хорошим вибором для оснащення ванної кімнати. Основою приладу служить компактний корпус у формі прямокутного паралелепіпеда масою трохи більше кілограма, який легко і просто чіпляється на стіну на гачки або саморізи. У комплектації передбачена душова насадка з шлангом, поворотний гусак і набір ущільнювальних прокладок.
Проточний водонагрівач Thermex City 5500 володіє потужним Теном 5,5 кВт, що забезпечує продуктивність на рівні аж до 3,1 літра за хвилину. При цьому максимальна допустима температура нагріву становить 60 °C. Виріб може похвалитися вбудованим захистом від перегріву, але крім цього виробником рекомендується прокласти окремий силовий кабель зі збільшеною площею перерізу струмопровідних жил. При цьому прилад повинен бути підключений до електромережі за однофазною схемою, оскільки перевищення напруги до значення 400 В виведе його з ладу.



