Бойлер Thermex ERS 100 V Silverheat
- Код товару: 19565
- Модель: ERS 100 V Silverheat
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Thermex ERS 100 V Silverheat
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90.3x44.5x45.9 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Маркування виробника | 111 037 |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 100 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | склокераміка |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
Опис
Надійний та місткий накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 100 л для вертикального настінного монтажу із підключенням комунікацій знизу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний забезпечити гарячою водою невелике або середніх розмірів домогосподарство та сім'ю чисельністю 3-4 чол. Здатний одночасно постачати до двох точок розбору (наприклад, ванну та кухню).
Конструкція водонагрівача Thermex ERS 100 V Silverheat складається з зовнішнього пофарбованого металевого корпусу і міцного внутрішнього циліндричного накопичувального бака, розрахованого на робочий тиск до 7 бар і виготовленого з холоднокатаної листової сталі. Внутрішня поверхня бака покрита тонким шаром спеціальної термостійкої склокерамічної емалі та додатково захищена від корозії за допомогою протекторного магнієвого анода.
Для зменшення теплових втрат у проміжку між внутрішнім та зовнішнім баком передбачена пінополіуретанова теплоізоляція, яка здатна тривалий час утримувати температуру води. Як джерело тепла використовується довговічний трубчастий нагрівач у корозійностійкій оболонці SilverHeat. Завдяки потужності 1500 Вт весь об'єм нагрівається з 15 до 65 °C менш ніж за 4 години (максимальна температура 75 °C). Передбачено захист від перегріву, надлишкового тиску та ПЗВ, що запобігає витоку струму.













