Теплова завіса Neoclima Intellect W
- Код товару: 31432
- Модель: INTELLECT W18 EU
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Теплова завіса Neoclima Intellect W
| Комплектація | |
| Вага | 31.7 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 2006x172x274 мм |
| Додатково | підігрів повітря; терморегулятор; захист від перегріву; пульт ДУ |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. дальність дії | 2.3 м |
| Макс. теплова потужність | 16.6 кВт |
| Макс. швидкість потоку | 7 м 5.5 м |
| Нагрівальний елемент | теплообмінник |
| Напруга живлення | однофазне (230 В) |
| Продуктивність | 1790 м³ 1400 м3 |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Розміщення | настінна зверху |
| Тип | водяна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





