Теплова гармата Grunhelm GPH-3R
- Код товару: 82017
- Модель: GPH 3R
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Теплова гармата Grunhelm GPH-3R
| Комплектація | |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Вага | 5.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 280x405x300 мм |
| Джерело живлення | електрична |
| Макс. площа обігріву | 30 м² |
| Макс. теплова потужність | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Напруга живлення | 1ф (230 В) |
| Продуктивність | 360 м³/год |
| Регулювання кута нахилу | + |
| Регулювання потужності | ступінчасте; 1.5 / 3 кВт |
| Функції | термостат; вентиляція без обігріву |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






