Телевізор TCL 65T8C
- Код товару: 93439
- Модель: 65T8C
-
33 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор TCL 65T8C
| Інше | |
| Вага | 16 кг |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1444x893x295 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1444x831x70 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Настінне кріплення | VESA 400x300 мм |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Процесор | TCL AiPQ Pro |
| Розмір діагоналі | 65 " |
| Мультимедіа | |
| Акустика | ONKYO |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 35 Вт |
| Сабвуфер | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB; LAN |
| Технології HDMI | VRR, ALLM, CEC, eARC |
| Функції та можливості | |
| Upscaling | до 4K |
| Колірне охоплення DCI-P3 | 93 % |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10+, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Статична контрастність | 6 000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Частота зміни кадрів | 100 240 Гц в режимі FHD / |
| Частота зміни кадрів (ігровий режим) | 144 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac); Miracast; Chromecast; Bluetooth v 5.4; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ














