Телевізор TCL 43V6C
- Код товару: 93464
- Модель: 43V6C
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор TCL 43V6C
| Інше | |
| Вага | 5.8 кг |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 957x603x185 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 957x558x72 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Настінне кріплення | VESA 200x200 мм |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Процесор | TCL AiPQ |
| Розмір діагоналі | 43 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 3 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB; LAN |
| Технології HDMI | CEC |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac); Chromecast; Bluetooth v 5.2; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Функції та можливості | |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | *VA |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Частота зміни кадрів | 50 120 Гц в режимі FHD / |
| Яскравість | 260 кд/м² |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ









