Телевізор TCL 40S5K
- Код товару: 94404
- Модель: 40S5K
-
10 333 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор TCL 40S5K
| Інше | |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 892x558x184 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 892x507x77 мм |
| Маркування виробника | 40S59K |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Розмір діагоналі | 40 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Audio |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 16 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт. |
| Версія HDMI | v 1.4 |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; оптичний |
| Входи | USB-A; LAN; композитний AV-вхід |
| Технології HDMI | CEC |
| Функції та можливості | |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10 |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 1920x1080 пікс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Частота зміни кадрів | 50/60 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 4 (802.11n); Google Cast (Chromecast); Bluetooth v 5.0; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ













