Телевізор TCL 115C7K
- Код товару: 93470
- Модель: 115C7K
-
599 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор TCL 115C7K
| Інше | |
| Вага | 99.8 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 2566x1508x445 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 2566x1471x57 мм |
| Настінне кріплення | VESA 1000x600 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Процесор | TCL AiPQ Pro |
| Розмір діагоналі | 115 " |
| Мультимедіа | |
| Акустика | ONKYO |
| Аудіодекодери | DTS Virtual:X, Dolby Atmos |
| Кількість динаміків | 6 шт. |
| Потужність звуку | 100 Вт |
| Сабвуфер | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN; композитний AV-вхід |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR |
| Функції та можливості | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| IMAX Enhanced | + |
| Upscaling | до 4K |
| Динамічна контрастність | 30 000 000:1 |
| Колірне охоплення DCI-P3 | 93 % |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10+, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Статична контрастність | 7 000:1 |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота зміни кадрів | 100 288 Гц FHD / |
| Частота зміни кадрів (ігровий режим) | 144 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 6 (802.11ax); Miracast; Bluetooth v 5.4; керування голосом; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ














