Телевізор Setup 24HSF21
- Код товару: 84613
- Модель: 24HSF21
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Setup 24HSF21
| Інше | |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 551x368x161 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 551x330x81 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100х100 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (Android AOSP) |
| Розмір діагоналі | 24 " |
| Мультимедіа | |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Потужність звуку | 12 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт |
| Виходи | коаксіальний (SPDIF) |
| Входи | USB; LAN; VGA |
| Функції та можливості | |
Опис
Крихітний телевізор "кухонного" формату з розмірами екрану по діагоналі 24 дюйми. Дисплей моделі має роздільну здатність 1366х768 пікселів. Побудований він на підкладці з VA-матриці із заднім підсвічуванням типу Direct LED. Найпримітніше в телевізорі — це, зрозуміло, смарт-платформа на базі «операційки» Android 11. Використовуючи підключення до інтернету через мережу Wi-Fi або через роз'єм LAN, перед користувачем відкриваються можливості споживання онлайн-контенту.
У традиційному амплуа Setup 24HSF21 приймає та обробляє сигнали цифрової сітки мовлення за допомогою вбудованого мультиформатного тюнера з підтримкою стандартів DVB-T2/DVB-C/DVB-S2. Запис телепередач можна робити на флешку USB. З інших інтерфейсів підключення в моделі передбачені два HDMI-роз'єми і один аналоговий VGA. Звукова підсистема телевізора сформована із пристойних стереодинаміків формату 2 х 6 Вт. Корпус ТВ встановлений на пару бічних ніжок. Також допускається настінний варіант розміщення пристрою за участю кронштейну VESA 100х100 мм.
Що стосується версій Wi-Fi, то найбільш актуальними в наш час є Wi-Fi 4 і Wi-Fi 5 (Wi-Fi 6 поки тільки з"явився і не встиг завоювати «повагу» в ТВ). Перший стандарт забезпечує швидкість до 600 Мбіт/с, він дає змогу без проблем передавати потокове відео в Full HD; але для впевненої роботи з більш високими роздільними здатностями (такими, як 4K) бажано мати телевізор і роутер з підтримкою Wi-Fi 5. Також зазначимо, що, крім цих стандартів Wi-Fi, звичайно підтримуються і більш ранні — так що проблем з сумісністю не виникає.
Сравнение Телевізор Setup 24HSF21 с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ















