Телевізор Samsung UE-32T4302
- Код товару: 68878
- Модель: UE32T4302
-
10 099 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор Samsung UE-32T4302
| Інше | |
| Габарити (ШхВхГ) | 737x465x151 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 737x438x74 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Настінне кріплення | VESA 100х100 мм |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Розмір діагоналі | 32 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital Plus |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт |
| Виходи | оптичний |
Опис
Брендовий SMART LCD-телевізор HD-дозволу з 31,5-дюймовим LCD-екраном, хорошою передачею кольору, підтримкою HDR-відео, точним відображенням швидкого руху, можливістю бездротового відтворення відео з гаджетів (за технологією Miracast або AirPlay 2) і універсальним тюнером для перегляду аналогового/цифрового мовлення. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на користувачів, що віддають перевагу надійній побутовій техніці.
Буде хорошим варіантом вибору телевізора для невеликої спальні, дитячої кімнати або просторої кухні. В основі екрану телевізора Samsung UE-32t4302 лежить 8-бітна IPS-матриця з Edge LED-підсвічуванням і порівняно великим пікселем (0,51 мм). Вона забезпечує хорошу яскравість, непогану статичну контрастність і вражаюче широкі кути огляду. Продуктивний процесор Hyper Real здатний виконувати обробку зображення в реальному масштабі часу і виконує інтерполяцію додаткових кадрів для чіткої і плавної передачі швидкого руху, важливої для спортивних трансляцій. SMART-оболонка (на базі Tizen OS) і вбудовані мережеві адаптери (Wi-Fi 4 і LAN) дають зручний доступ до стрімінговим сервісів, ресурсів медіабібліотеки (DLNA) і файлів на USB-носіях. Телевізор підтримує прийом аналогового і цифрового ефірного / кабельного мовлення (DVB-T2/С).
Що стосується версій Wi-Fi, то найбільш актуальними в наш час є Wi-Fi 4 і Wi-Fi 5 (Wi-Fi 6 поки тільки з"явився і не встиг завоювати «повагу» в ТВ). Перший стандарт забезпечує швидкість до 600 Мбіт/с, він дає змогу без проблем передавати потокове відео в Full HD; але для впевненої роботи з більш високими роздільними здатностями (такими, як 4K) бажано мати телевізор і роутер з підтримкою Wi-Fi 5. Також зазначимо, що, крім цих стандартів Wi-Fi, звичайно підтримуються і більш ранні — так що проблем з сумісністю не виникає.
Сравнение Телевізор Samsung UE-32T4302 с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ















