Телевізор Samsung The Serif QE-55LS01T 55 "
- Код товару: 85933
- Модель: QE55LS01T
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Samsung The Serif QE-55LS01T 55 "
| Інше | |
| Вага | 27.2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1255x1237x483 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1255x748x221 мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | QE55LS01TAUXRU; QE55LS01TAUXUA; QE55LS01TAUXXH; Ще ↓QE55LS01TBUXRU; QE55LS01TBUXUA; QE55LS01TBUXXH |
| Настінне кріплення | не підтримується |
| Споживана потужність | 103 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Розмір діагоналі | 55 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital Plus |
| Картинка в картинці | + |
| Кількість динаміків | 4 шт |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB |
| Функції та можливості | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync |
| Upscaling до 4K | + |
| Індекс динамічних сцен | 3200 к PQI / |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Частота зміни кадрів | 120 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 5 (802.11ac); запис телепередач; Miracast; Bluetooth v 4.2; NFC-чип; підтримка DLNA; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant; Bixby |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ















