Телевізор Samsung The Serif QE-43LS01T 43 "
- Код товару: 66414
- Модель: QE43LS01TAUXUA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Размер диагонали
Схожі товари
Характеристики Телевізор Samsung The Serif QE-43LS01T 43 "
| Інше | |
| Вага | 17.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 986x1028x417 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 986x597x197 мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | QE43LS01TAUXRU; QE43LS01TAUXUA; QE43LS01TAUXXH; Ще ↓QE43LS01TBUXRU; QE43LS01TBUXUA; QE43LS01TBUXXH |
| Настінне кріплення | не підтримується |
| Споживана потужність | 69 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Розмір діагоналі | 43 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital Plus |
| Картинка в картинці | + |
| Кількість динаміків | 4 шт |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB |
| Функції та можливості | |
| Upscaling до 4K | + |
| Індекс динамічних сцен | 2800 к PQI / |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 5 (802.11ac); запис телепередач; Miracast; Bluetooth v 4.2; NFC-чип; підтримка DLNA; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant; Bixby |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ















