Телевізор Samsung QE32LS03CCUXUA
- Код товару: 93221
- Модель: QE32LS03CCUXUA
-
22 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор Samsung QE32LS03CCUXUA
| Інше | |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 727x452x143 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 727x427x26 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Маркування виробника | QE32LS03CBUXUA; QE32LS03CBUXXU; QE32LS03CCUXUA |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Розмір діагоналі | 32 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital Plus |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт. |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB 2 шт |
| Зовнішній блок роз'ємів | One Connect |
| Технології HDMI | CEC, ARC |
| Функції та можливості | |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10 |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 пікс. |
| Частота зміни кадрів | 50/60 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac); Miracast; Bluetooth v 5.2; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant; Bixby |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ
















