Телевізор Philips 65MLED820 (65MLED820/12)
- Код товару: 93145
- Модель: 65MLED820 (65MLED820/12)
-
45 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор Philips 65MLED820 (65MLED820/12)
| Інше | |
| Вага | 15.3 кг |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1446x858x280 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1446x841x66 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Маркування виробника | 65MLED820/12 |
| Настінне кріплення | VESA 300x300 мм |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Процесор | Philips P5 Perfect Picture |
| Розмір діагоналі | 65 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 3 шт. |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR |
| Функції та можливості | |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10 |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота зміни кадрів | 50/60 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay; Wi-Fi 5 (802.11ac); Miracast; Bluetooth v 5.2; Matter; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




