Телевізор Philips 32PFS6805
- Код товару: 71444
- Модель: 32PFS6805/12
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Philips 32PFS6805
| Інше | |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 732x453x176 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 732x435x81 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Настінне кріплення | VESA 100х100 мм |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Розмір діагоналі | 32 " |
| Мультимедіа | |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Потужність звуку | 16 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 3 шт |
Опис
Смарттелевізор з базовим оснащенням і в міру демократичним цінником в догоду доступності максимально широкої аудиторії. Модель зустрічає глядачів екраном 32-дюймової розмірності по діагоналі (80 см) зі стандартним FullHD-дозволом трансльованого зображення (1920х1080 пікселів). Матриця Philips 32PFS6805 володіє базовою за нинішніми мірками частотою оновлення 60 Гц. Смарт-платформа моделі ґрунтується на доморощеної «розумною» системою SAPHI з попередньо встановленими сервісами YouTube, Netflix і т.
ін. Також ТВ-панель «на ура справляється з трансляцією телепередач цифровий сітки мовлення. Їх сигнали приймає і «перетравлює» в легкотравний для відображення вид мультиформатний тюнер з підтримкою всіх поширених мовних стандартів (ефірного DVB-T2, кабельного DVB-C, супутникових DVB-S/S2). Дротяних інтерфейсів тут цілком достатньо: в користувальницьке розпорядження надано 2 USB порту, 3 роз'єма HDMI, оптичний вихід на акустику. Вбудовані динаміки телевізора видають звук сумарною потужністю 16 Вт. Для підвішування ТВ-панелі на стіну використовується кронштейн VESA в популярній розмірності 100х100 мм.
Що стосується версій Wi-Fi, то найбільш актуальними в наш час є Wi-Fi 4 і Wi-Fi 5 (Wi-Fi 6 поки тільки з"явився і не встиг завоювати «повагу» в ТВ). Перший стандарт забезпечує швидкість до 600 Мбіт/с, він дає змогу без проблем передавати потокове відео в Full HD; але для впевненої роботи з більш високими роздільними здатностями (такими, як 4K) бажано мати телевізор і роутер з підтримкою Wi-Fi 5. Також зазначимо, що, крім цих стандартів Wi-Fi, звичайно підтримуються і більш ранні — так що проблем з сумісністю не виникає.
Відеоогляди на Телевізор Philips 32PFS6805
Сравнение Телевізор Philips 32PFS6805 с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ









