Телевізор LG OLED97M49LA
- Код товару: 93289
- Модель: OLED97M49LA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор LG OLED97M49LA
| Інше | |
| Вага | 64.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 2155x1628x580 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 2155x1240x28 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | G |
| Маркування виробника | OLED97M49LA |
| Настінне кріплення | VESA 600x400 мм |
| Споживана потужність | 197 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Процесор | LG α 11 |
| Розмір діагоналі | 97 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3) |
| Картинка в картинці | + |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Потужність звуку | 60 Вт |
| Сабвуфер | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 3 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN; COM-порт (RS-232) |
| Зовнішній блок роз'ємів | Zero Connect Box |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR, HGiG, QMS |
| Функції та можливості | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA сумісність | G-Sync Compatible |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | OLED |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Частота зміни кадрів | 100/120 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 6 (802.11ax); Miracast; Bluetooth v 5.1; керування голосом; Amazon Alexa |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ






