Візок TOPEX 79R300
- Код товару: 39948
- Модель: 79R300
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Візок TOPEX 79R300
| Комплектація | |
| Вага | 7.5 кг |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Кількість коліс | 4 шт |
| Розмір кузова | 700x420 мм |
| Тип | візок |
| Тип колеса | монолітне (лите) |
| Тип рукоятки | П-подібний |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





