Сушарка для фруктів Sencor SFD 851
- Код товару: 69258
- Модель: SFD 851GR
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Сушарка для фруктів Sencor SFD 851
| Комплектація | |
| Вага | 1.8 кг |
| Габарити | 268x268x212 мм |
| Діапазон температур | 35 – 70 °C |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал лотків | пластик |
| Рівнів сушарки | 5 шт |
| Розмір лотка | Ø255 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | знизу |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Таймер вимкнення | + |
| Термостат | + |
| Тип | вертикальна сушарка фруктів |
| Управління | кнопкове |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







