Сушарка для фруктів Sencor SFD 7000BK
- Код товару: 80688
- Модель: SFD 7000BK
- 9 499 грн.
-
8 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сушарка для фруктів Sencor SFD 7000BK
| Комплектація | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити | 510x350x390 мм |
| Діапазон температур | 40 – 75 °C |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Захист від перегріву | + |
| Лоток для пастили | + |
| Матеріал лотків | нержавіюча сталь |
| Рівнів сушарки | 10 шт |
| Розмір лотка | 370x300 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | ззаду |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Таймер вимкнення | + |
| Термостат | + |
| Тип | дегідратор (горизонтальна сушарка) |
| Управління | кнопкове |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















