Сушарка для фруктів Gorenje FDK24DW
- Код товару: 67739
- Модель: FDK24DW
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Сушарка для фруктів Gorenje FDK24DW
| Комплектація | |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити | 310x310x310 мм |
| Діапазон температур | 35 – 70 °C |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал лотків | пластик |
| Рівнів сушарки | 5 шт |
| Розмір лотка | Ø310 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | знизу |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Таймер вимкнення | + |
| Термостат | + |
| Тип | вертикальна сушарка фруктів |
| Управління | кнопкове |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








