Сушарка для фруктів Ergo FD-1009A
- Код товару: 94039
- Модель: FD-1009A
-
6 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сушарка для фруктів Ergo FD-1009A
| Комплектація | |
| Автоматичні програми | яблука, ківі, банани, груші, лимони, гриби, помідори, курка, риба, свинина |
| Вага | 7.5 кг |
| Габарити | 410х330х403 мм |
| Діапазон температур | 35 – 75 °C |
| Загальний об'єм | 30 л |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал лотків | нержавіюча сталь |
| Рівнів сушарки | 12 шт. |
| Розмір лотка | 287х287 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | ззаду |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Таймер вимкнення | + |
| Термостат | + |
| Тип | дегідратор (горизонтальна сушарка) |
| Управління | сенсорне |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






