Сушарка для фруктів Ardesto FDB-532TTC
- Код товару: 93909
- Модель: FDB-532TTC
-
1 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сушарка для фруктів Ardesto FDB-532TTC
| Комплектація | |
| Висота лотка | 30 мм |
| Діапазон температур | 40 – 70 °C |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал лотків | пластик |
| Рівнів сушарки | 5 шт. |
| Розмір лотка | Ø320 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | знизу |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Таймер вимкнення | + |
| Термостат | + |
| Тип | вертикальна сушарка фруктів |
| Управління | кнопкове |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









