Сушарка для фруктів Ardesto FDB-52832B
- Код товару: 93912
- Модель: FDB-52832B
- 1 899 грн.
-
1 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сушарка для фруктів Ardesto FDB-52832B
| Комплектація | |
| Висота лотка | 35 мм |
| Діапазон температур | 35 – 70 °C |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал лотків | пластик |
| Рівнів сушарки | 5 шт. |
| Розмір лотка | 320х240 мм |
| Розташування вентилятора (нагрівача) | знизу |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Термостат | + |
| Тип | вертикальна сушарка фруктів |
| Управління | поворотний перемикач |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









