Будівельний степлер Stanley 6-TR150HL
- Код товару: 40517
- Модель: 6-TR150HL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Будівельний степлер Stanley 6-TR150HL
| Комплектація | |
| Вид спрацьовування | безконтактне |
| Пружина | пластинчаста |
| Сумісні скоби | Bosch 57, ESCO 11, KWB 57, Miles 4, Novus G, Prebena PF, Rapid 140, Stanley G |
| Тип | механічний |
| Тип кріплення | скоба |
| Тип магазину | касетний |
| Тип пристрою | степлер |
| Типорозміри кріплення | 57 (10.6 мм) |
| Розміри кріпильних елементів | |
| Макс. довжина скоби | 14 мм |
| Макс. ширина скоби | 10.6 мм |
| Мін. довжина скоби | 6 мм |
| Функції та можливості | |
| Функції | регулювання сили удару / глибини; індикатор магазину |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


