Будівельний степлер Bosch HT 14 0603038001
- Код товару: 61422
- Модель: 0.603.038.001
-
1 357 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Будівельний степлер Bosch HT 14 0603038001
| Комплектація | |
| Вид спрацьовування | безконтактне |
| Сумісні скоби | AEG 53, Bosch 53, ESCO 530, KWB 53, Miles 3, Novus A, Prebena VX, Rapid 53, Stanley A |
| Сумісні штифти / шпильки | Bosch 41, Bostitch 106/I PIN, Miles 9, Prebena GA, Rapid 9 |
| Тип | механічний |
| Тип кріплення | скоба; штифт/шпилька |
| Розміри кріпильних елементів | |
| Макс. діаметр/товщина штифта | 1.2 мм |
| Макс. довжина скоби | 14 мм |
| Макс. довжина штифта | 14 мм |
| Макс. ширина скоби | 11.4 мм |
| Мін. діаметр/товщина штифта | 1 мм |
| Функції та можливості | |
| Функції | регулювання сили удару / глибини |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Регулювання сили удару / глибини. Можливість регулювати силу удару або глибину забивання кріплення. Ці функції реалізуються дещо по-різному: сила удару змінюється за рахунок регулювання потужності, що подається на бойок при ударі, а глибина забивання може виставлятися за рахунок механічного обмежувача — наприклад, шляхом відведення бойка на певну відстань назад, з тим розрахунком, щоб він просто не зміг просунутися далі певної відстані. Однак призначення та застосування цих функцій схоже: насамперед вони дають змогу змінювати глибину, на яку кріплення вбивається в матеріал. Крім того, регулювання сили удару (саме сили) може стати в нагоді під час роботи з делікатними матеріалами, де занадто потужні удари небажані. Конкретні подробиці реалізації даної функції варто в кожному разі уточнювати окремо.







