Пральна машина Whirlpool TDLR 6040S EU/N
- Код товару: 93846
- Модель: TDLR 6040S EU/N
-
16 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Whirlpool TDLR 6040S EU/N
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x40x60 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 78 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | C |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | C |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 43 л |
| Завантаження | 6 кг |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1000 об/хв |
Опис
Пральна машина з вертикальним завантаженням від бренду Whirlpool – це середньобюджетне рішення. Прилад при габаритах 90x40x60 см готовий за один раз очистити від плям та інших забруднень до 6 кг білизни. Після прання можна виконати віджимання з максимальною швидкістю 1000 об/хв, при цьому рівень шуму може досягати досить серйозної позначки в 78 дБ. Пральна машина Whirlpool TDLR 6040S PL/N оснащена практичними органами управління з поворотним перемикачем програм, кнопками та невеликим інформативним дисплеєм.
На останньому серед іншого ведеться відлік зворотного часу до завершення циклу. Також можна заблокувати панель керування для захисту від дітей. Користувачам запропоновано 13 програм, де крім стандартних режимів для бавовни, синтетики та змішаних тканин є швидке та делікатне прання. В якості опцій доступна функція FreshCare, яка покликана зберігати свіжість речей, якщо вони залишаться в барабані після закінчення роботи. Ще є можливість як скоротити стандартну тривалість прання, так і підвищити її економічність (зменшити витрати ресурсів). За замовчуванням в середньому за раз прання витрачає 43 літри води та 0.56 кВт*год електроенергії – останній параметр відповідає класу C (new).
Сравнение Пральна машина Whirlpool TDLR 6040S EU/N с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину

















