Пральна машина Gorenje WNGPI61SBS
- Код товару: 93587
- Модель: WNGPI61SBS
-
12 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Gorenje WNGPI61SBS
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x59.5x46.5 см |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 20015382 |
| Рівень шуму (віджимання) | 74 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | C |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 36 л |
| Завантаження | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
Опис
Пральна машина з фронтальним завантаженням від відомого виробника побутової техніки Gorenje є недорогою моделлю з усіма необхідними функціями для ефективної роботи. Простий дизайн у стриманому білому кольорі є універсальним практично для будь-якого інтер'єру. Барабан об’ємом 43 літри дозволяє за один раз прати до 6 кг білизни, що цілком достатньо для однієї людини або невеликої родини.
Модель досить економно витрачає воду — всього 36 літрів за цикл. Всередині встановлений інверторний двигун, основними перевагами якого є тиха робота, енергоефективність і довгий термін служби. Gorenje WNGPI 61 SBS/UA пропонує 15 програм для прання бавовни, синтетики, спортивного та дитячого одягу, темних речей і вовни. Режим швидкого прання скорочує тривалість циклу всього до 15 хвилин, дозволяючи швидко освіжити одяг.
Програма «Анти-алергія» додатково використовує прання парою, щоб дезінфікувати білизну, видаляючи плями, неприємні запахи, віруси та бактерії. Також для легкості обслуговування передбачена програма самоочищення SterilTub, під час якої барабан очищується від забруднень і залишків мийних засобів. Крім цього, користувачі можуть вручну встановити необхідні налаштування, відрегулювавши температуру та швидкість обертання барабана під час віджиму (максимум 1000 обертів на хвилину). За управління відповідають звична поворотна ручка для вибору програм, кнопки та невеликий LED дисплей, на якому відображається інформація про налаштування, тривалість циклу та можливі помилки. Також до корисних функцій входять таймер завершення прання та захист від дітей — можливість заблокувати панель управління, щоб виключити ризик випадкових натискань.
Сравнение Пральна машина Gorenje WNGPI61SBS с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину











