Пральна машина Gorenje W3NGPI62SBS
- Код товару: 93593
- Модель: W3NGPI62SBS
-
13 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Gorenje W3NGPI62SBS
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x59.5x46.5 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Китай |
| Маркування виробника | 20015378 |
| Рівень шуму (віджимання) | 74 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | C |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 40 л |
| Завантаження | 6 кг |
Опис
Пральна машина компанії Gorenje представляє собою недорогу класичну модель з фронтальним завантаженням та всіма необхідними функціями для ефективної роботи. Барабан об'ємом 43 літри дозволяє за раз завантажувати до 6 кг білизни, тобто модель стане хорошим варіантом для невеликої сім'ї. Всередині встановлено інверторний двигун PowerDrive, перевагами якого є стабільна робота, довгий термін служби та низький рівень шуму.
На вибір передбачено 15 програм для прання бавовни, синтетики, шерсті, спортивного та дитячого одягу, пухових речей тощо. В тому числі, програма ExtraHygiene поєднує високу температуру та пар для дезінфекції речей: такий режим сприяє видаленню бактерій, вірусів та алергенів, що особливо важливо для сімей, де є маленькі діти та люди, які страждають на алергію. Програма PowerWash 49'/30' призначена для прання невеликої кількості одягу та триває менш ніж 1 годину.
Окрім цього, у Gorenje W3NGPI 62 SBS/UA є програма експрес-прання всього за 15 хвилин для швидкого освіження одягу та програма SterilTub для самоочищення барабана. Якщо ви забули якісь речі, функція AddClothes дозволяє поставити на паузу цикл прання на початкових етапах і додати або витягнути необхідний одяг. Також до корисних функцій належать таймер закінчення прання та захист від дітей — блокування управління, щоб уникнути випадкових натискань.
Управління здійснюється за допомогою класичного поворотного регулятора для вибору програм, звичайних кнопок та невеликого LED дисплея, на якому відображається інформація про обрані налаштування, тривалість циклу та можливі помилки. Інверторний двигун PowerDrive забезпечує стабільну роботу та низький рівень шуму. Програма ExtraHygiene для дезінфекції речей з паром. Програма PowerWash 49'/30' триває менше 1 години.
Сравнение Пральна машина Gorenje W3NGPI62SBS с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину











