Пральна машина Gorenje W3NGPI61SBS/UA
- Код товару: 93592
- Модель: W3NGPI61SBS/UA
-
13 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Gorenje W3NGPI61SBS/UA
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x43.5 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 76 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
Опис
Пральна машина з класичним фронтальним завантаженням від компанії Gorenje представляє собою недорогу модель з набором функцій, необхідних для ефективної роботи та зручності використання. Техніка дозволяє за один раз завантажити до 6 кг білизни, але при цьому належить до категорії досить вузьких пристроїв — її розміри становлять 85х60х43.5 см. Всередині встановлено інверторний мотор, що працює без щіток.
Це покращує результати прання, підвищує енергоефективність, забезпечує тиху роботу і подовжує термін служби мотора та самої машини. До речі, про економне споживання електроенергії свідчить клас А+++. Для керування передбачено стандартний набір з поворотної ручки для вибору програм, кнопок і LED дисплея, який відображає інформацію про тривалість циклу, обрані налаштування та можливі несправності.
Панель керування можна заблокувати, щоб уникнути випадкових натискань і зміни налаштувань (функція захисту від дітей). Gorenje W3NGPI 61 SBS пропонує 15 програм, включно з режимами з використанням пари, що особливо важливо для батьків маленьких дітей та людей, що страждають від алергії. Пар допомагає видалити стійкі плями та дезінфікувати одяг, усунувши бактерії і віруси. Також доступні програми для прання бавовни, синтетики, вовни, пухових речей, змішаних матеріалів, спортивного та дитячого одягу. А програма самоочищення SterilTub допомагає підтримувати чистоту барабана, тим самим забезпечуючи приємний запах випраної білизни. Крім того, користувачі можуть вручну відрегулювати температуру води і швидкість обертання барабана в режимі віджиму — максимум 1000 обертів на хвилину.
Сравнение Пральна машина Gorenje W3NGPI61SBS/UA с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину














