Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS
- Код товару: 93594
- Модель: W1NHPI84AS
-
17 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x54 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 72 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 40 л |
| Завантаження | 8 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
Опис
Пральна машина компанії Gorenje відноситься до середнього цінового сегменту і є досить місткою моделлю — в ній за раз можна випрати до 8 кг білизни. При цьому вона не надто габаритна — розміри складають 85х60х54 см, а також доволі економна, про що свідчать клас енергоспоживання А+++ і невелика витрата води за цикл (близько 40 літрів). Модель можна назвати універсальною практично для будь-якого інтер'єру: вона має стандартне фронтальне завантаження і стильний дизайн з класичним поєднанням чорного і білого кольорів.
Панель керування складається з знайомого поворотного регулятора для вибору програм, кнопок і невеликого LED дисплея, який відображає інформацію про обрані налаштування, тривалість циклу та можливі несправності. Усередині встановлений інверторний двигун, головними перевагами якого є тривалий строк служби, енергоефективність і тиха робота — навіть під час віджиму рівень шуму не перевищує 72 дБ.
Gorenje W1NHPI 84 AS/UA пропонує 15 програм для прання бавовни, синтетики, змішаних матеріалів, дитячого, спортивного і темного одягу. Швидке прання допоможе освіжити речі всього за 15 хвилин. В режимі самоочищення з барабана видаляються забруднення, залишки мийних засобів і неприємні запахи. А технологія SteamTech забезпечує додатковий догляд за тканинами за допомогою пари, сприяючи видаленню складок, плям, бактерій, вірусів і алергенів, що особливо важливо для батьків маленьких дітей і людей, які страждають від алергії.
Крім цього, ви можете вручну встановити необхідні параметри, відрегулювавши температуру і швидкість віджиму — максимальне значення обертання барабана становить 1400 обертів на хвилину. Пральна машина Gorenje може похвалитися інверторним двигуном, що забезпечує ефективну та тиху роботу, навіть при віджиманні рівень шуму не перевищує 72 дБ. Вона також пропонує швидке прання всього за 15 хвилин, що робить її неабиякою помічницею в побуті. Окрім того, технологія SteamTech гарантує санітарну чистоту одягу, важливу для сімей з маленькими дітьми та алергіків. Місткість 8 кг та економічність(A+++) роблять цей товар оптимальним вибором для різноманітних потреб.
Сравнение Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину











