Пральна машина Electrolux EW6SM426BU
- Код товару: 93677
- Модель: EW6SM426BU
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина Electrolux EW6SM426BU
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 58.5 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.3x59.5x37.8 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Україна |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
| Функції та можливості | |
| Додаткові програми | делікатне прання; гігієна (дитячий одяг); спортивний одяг; джинсовий одяг; верхній одяг |
Опис
Пральна машина компанії Electrolux має достатньо невисоку ціну і представляє собою негабаритну модель з розмірами 84.3х59.5х37.8 см. Проте завантаження у неї невелике — барабан об'ємом 42 літри дозволяє за раз випрати до 6 кг білизни. Незважаючи на доступну ціну, всередині пристрою встановлено інверторний двигун Inverter Motor+, головними перевагами якого є тривалий термін служби, тиха робота та енергоефективність, тобто знижене споживання електроенергії.
До речі, про це свідчить клас A+++, присвоєний приладу. Ще однією особливістю машинки є система SensiCare: вона визначає вагу завантажених речей і в залежності від цього споживає стільки води і світла, скільки необхідно для цієї кількості білизни. Таким чином, модель достатньо економна у споживанні ресурсів. Що стосується основних характеристик, Electrolux PerfectCare 600 EW6SM426BU розвиває швидкість обертання до 1200 обертів за хвилину під час віджиму і пропонує 14 програм для найбільш популярних типів тканин і речей: синтетики, вовни, шовку, джинсових матеріалів, верхнього та дитячого одягу, спортивних курток тощо.
У тому числі, передбачено програми для делікатного прання, антиалергенний режим із ретельним полосканням і програма Rapid 14Min, яка дозволяє випрати невелику кількість одягу всього за 14 хвилин. Для керування передбачена сенсорна панель із дисплеєм, на якому ведеться відлік часу до закінчення циклу, і класична поворотна ручка для вибору оптимальної програми. За необхідності панель можна заблокувати (функція захисту від дітей), щоб запобігти випадковим натисканням.
Сравнение Пральна машина Electrolux EW6SM426BU с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину









