Пральна машина Beko BM1WFSU36243WW
- Код товару: 94017
- Модель: BM1WFSU36243WW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина Beko BM1WFSU36243WW
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x60x44.6 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 75 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 44 л |
| Завантаження | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Функції та можливості | |
| Додаткові програми | швидке прання; делікатне прання; гігієна (дитячий одяг); темний одяг; джинсовий одяг; сорочки; самоочищення |
Опис
Пральна машина бренду Beko належить до середнього цінового сегмента і пропонує всі необхідні функції для ефективного прання та зручності використання. Модель має фронтальне завантаження і дозволяє за раз завантажувати максимум 6 кг білизни. Водночас за габаритами вона досить стандартна для пристроїв із такою завантажувальною місткістю — розміри становлять 84,5×60×44,6 см.
В оснащення входить інверторний двигун ProSmart Inverter, який відрізняється довговічністю, енергоефективністю і працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Також виробник робить акцент на спеціальній конструкції барабана AquaWave: вигнуте скло і ребра особливої форми переміщують білизну хвилеподібними рухами, роблячи процес прання більш делікатним і дбайливим.
Beko BM1WFSU 36243 WW пропонує 15 програм для прання бавовни, синтетики, змішаних матеріалів, сорочок, темних речей тощо. Деякі програми використовують технологію SteamCure з додаванням пари: вона сприяє видаленню складок і дезінфікує речі, усуваючи віруси, бактерії та алергени. Програма StainExpert — 24 види плям, зокрема від кави, кетчупу, шоколаду, крові, макіяжу тощо.
Експрес-режим 14 хв скорочує тривалість циклу, але підходить лише для невеликої кількості білизни. А програма CoolClean призначена для очищення барабана від забруднень і залишків мийних засобів, щоб білизна була чистою та приємно пахла. Окрім цього, ви можете вручну відрегулювати температуру та швидкість обертання барабана під час віджиму — до 1200 об/хв. Керування здійснюється за допомогою звичної поворотної ручки для вибору режимів і сенсорної панелі з дисплеєм, на якому ведеться відлік часу, що залишився до закінчення циклу. Функція захисту від дітей дозволяє заблокувати панель керування, щоб уникнути випадкових натискань.
Сравнение Пральна машина Beko BM1WFSU36243WW с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину














