Стабілізатор напруги Luxeon SVR-2000 2 кВА / 1400 Вт
- Код товару: 34647
- Модель: SVR-2000
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Стабілізатор напруги Luxeon SVR-2000 2 кВА / 1400 Вт
| Інше | |
| Габарити | 190x145x250 мм |
| Охолодження | пасивне |
| Розміщення | підлоговий |
| Ручка для транспортування | + |
| Комплектація | |
| Вольтметр | аналоговий |
| Вхідна напруга | 230 B (1 фаза) |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| ККД | 97 % |
| Потужність | 1400 Вт |
| Тип стабілізатора | релейний |
| Точність вихідної напруги (±) | 7 % |
| Рівні захисту | |
| Захист | від перегріву; від короткого замикання; від перевантаження; від підвищеної / зниженої напруги |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





