Соковитискач Tefal Frutelia+ ZE 370
- Код товару: 59327
- Модель: ZE370138
-
2 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Соковитискач Tefal Frutelia+ ZE 370
| Комплектація | |
| Вага | 1.25 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 30x26x17 см |
| Ємність для макухи | 0.95 л |
| Ємність для соку | 0.5 л |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кругла горловина | + |
| Маркування виробника | ZE370138 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 350 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп"; піносепаратор |
| Ширина отвору завантаження | 60 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










