Соковитискач Sencor SJE 741SS
- Код товару: 80201
- Модель: SJE741SS
-
1 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Соковитискач Sencor SJE 741SS
| Комплектація | |
| Вага | 2 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 29x25x18 см |
| Ємність для макухи | 1.2 л |
| Ємність для соку | окремостояча |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кругла горловина | + |
| Макс. оберти | 13000 об/хв |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Потужність | 400 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; піносепаратор; захист від перегріву; захист від випадкового ввімкнення |
| Ширина отвору завантаження | 65 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





