Соковитискач Philips Viva Collection HR1836/00
- Код товару: 9415
- Модель: HR1836/00
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Соковитискач Philips Viva Collection HR1836/00
| Комплектація | |
| Вага | 3.2 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 46х26х26 см |
| Ємність для макухи | 1 л |
| Ємність для соку | 0.5 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кругла горловина | + |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Потужність | 500 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп"; захист від перегріву; захист від випадкового ввімкнення |
| Ширина отвору завантаження | 55 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






