Соковитискач Kenwood Excel JE 850
- Код товару: 4412
- Модель: JE850
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Соковитискач Kenwood Excel JE 850
| Комплектація | |
| Вага | 5.3 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 40x36x21 см |
| Ємність для макухи | 3 л |
| Ємність для соку | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кругла горловина | + |
| Маркування виробника | 0WJE850002 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп"; піносепаратор; захист від випадкового ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







