Соковитискач Gorenje JC200BE
- Код товару: 93788
- Модель: JC200BE
-
5 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Соковитискач Gorenje JC200BE
| Комплектація | |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 40х34х12.5 см |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Ємність для макухи | 0.6 л |
| Ємність для соку | 0.4 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кругла горловина | + |
| Макс. оберти | 80 об/хв |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Потужність | 200 Вт |
| Реверс | + |
| Тип | шнекова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп" |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












