Соковитискач Braun MultiQuick 5 J500
- Код товару: 49324
- Модель: J 500 Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Соковитискач Braun MultiQuick 5 J500
| Комплектація | |
| Вага | 4.7 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 51х38х27 см |
| Ємність для макухи | 2 л |
| Ємність для соку | 1.25 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кругла горловина | + |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп"; піносепаратор; захист від випадкового ввімкнення |
| Ширина отвору завантаження | 75 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









