Соковитискач Ariete ProJuice 411
- Код товару: 51018
- Модель: 411
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Соковитискач Ariete ProJuice 411
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 29x27x21 см |
| Ємність для соку | окремостояча |
| Імпульсний режим | + |
| Конусоподібних насадок | 2 шт |
| Маркування виробника | 00C041100AR0 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Потужність | 160 Вт |
| Тип | для цитрусових |
| Функції | притискний механізм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






