Слайсер Gorenje R 901 A
- Код товару: 67726
- Модель: R 901 A
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Слайсер Gorenje R 901 A
| Комплектація | |
| Вага | 4.7 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити | 36x26x28 см |
| Діаметр леза | 170 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | + |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | сріблястий |
| Макс. товщина скибочок | 15 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мін. товщина скибочок | 0.1 мм |
| Потужність | 140 Вт |
| Тип ножа | хвилеподібний |
| Тримач із захистом пальців | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












