Слайсер Ardesto SDK-250S
- Код товару: 94479
- Модель: SDK-250S
-
2 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Слайсер Ardesto SDK-250S
| Комплектація | |
| Діаметр леза | 190 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Макс. товщина скибочок | 15 мм |
| Матеріал корпуса | метал |
| Мін. товщина скибочок | 1 мм |
| Потужність | 250 Вт |
| Тип ножа | хвилеподібний |
| Тримач із захистом пальців | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












